wtorek, 24 kwietnia 2012

Recenzja

Recenzja dwóch herbatek Irving
Od wielu lat lubię pić herbatki ziołowe i nie tylko. Nie mam ulubionego gatunku czy smaku. 
Piszę o tym dlatego gdyż od pięciu dni testuję herbatki Irving. Zaczęłam od herbaty białej cytrynowej z opuncją figową, i od Irving Tea Spa perfect Slim. Herbatki są pyszne, zapach ich powalił mnie na kolana, w całym domu było czuć zapach, a to już duży plus:). Ale żeby od razu nie popaść w zachwyt piłam je regularnie przez pięć dni i po tym czasie stwierdziłam, że są pyszne.
Mój dzień zazwyczaj zaczynałam od picia kawy, a tu proszę od pięciu dni jej  nie piję i świetnie się czuję:). Nie boli mnie głowa, nie chce mi się się spać, mam chęć do działania!Herbata biała jest bardzo wydajna, z jednej saszetki można zrobić dwie, a jak ktoś się uprze to nawet trzy herbaty. Ma wspaniały smak, delikatny lekko słodkawy (ja herbat nie słodzę). Gdy otworzyłam pudełko to pachniało jak bym była w lesie... tak, tak zapach opuncji figowej przypomina mi zapach drzew sosny, świerku, po prostu piękny:).Schudnąć, zadbać o siebie, zrelaksować się - te słowa każda z nas zna. I większość z nas postanawia sobie, że wraz z nadejściem nowego roku zadba o siebie, znajdzie więcej czasu dla siebie, zadba o swoją figurę. W końcu jak przychodzi nowy rok to do wiosny i lata jest bliżej niż dalej. Ale zadajemy sobie też pytania: Czy nam się uda? Czy się nie zniechęcimy? Czy starczy nam sił i wytrwałości?
Dzięki herbatką z serii Irving Tea Spa jest to łatwiejsze, dzięki nim możemy zrealizować niektóre postanowienia.
Irving Tea Spa perfect Slim w smaku jest bardzo dobra dzięki Pu- erh "jest to pogromca tłuszczu", można co nieco zgubić:). Powiem tak ja się zważyłam pięć dni temu i dziś, ale przez te pięć dni się nie oszczędzałam i dużo jadłam i nic nie przytyłam więc herbatka działa. 

Ogólnie herbatki są godne polecenia, bo są pyszne. Degustacja herbatek jest dla mnie miłym urozmaiceniem "szarego dnia":).

2 komentarze:

  1. Zachęcił mnie szczególnie fragment, w którym piszesz, że można rozkoszować się jedzeniem do woli, a waga nie idzie w górę:)

    OdpowiedzUsuń